Umut Atacan 2023-12-01 15:56:30
mersin yiğit nakliyat firması ve çalışanlara teşekkür ederim önce başka bir firma ile taşındım memnun kalmadım sonra gerek arkadaşların tavsiyesi gerek internet yorumlarını okumam ile tanıştığım Mahmut bey ile iletişime geçtim ambalaj paketleme yeni evimize tekrar yerleşme sorunsuz bir firma kendilerine teşekkür ederiz tavsiye ederim başarılı çalışmalar
Sinan İŞLER 2023-11-23 22:28:10
İzmir/Mersin arası evimizin nakil işlemini gerçekleştiren mersin yiğit nakliyat sahibi Mahmut beye çok teşekkür ederiz.Tüm çalışanların ellerine sağlık tavsiye ederim başarılı çalışmalar dilerim.
Aykut ALTUN 2023-11-22 22:27:06
Firmayı site yöneticimiz Özlem hanım önerdi yetkili kişilerle iletişime geçtim firma yetkili Mahmut bey randevulaştık ekspertiz yaptılar gayet bilinçli bir şekilde bilgi akışı oldu istediğimiz gibi bir nakliye oldu bu konuda yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim hayırlı çalışmalar dilerim.
Hüseyin AKGÜL 2023-11-19 16:55:25
Yiğit evden eve nakliyata teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim sorunsuzca bir teslimat yaptılar.
Mustafa Deniz 2023-11-15 22:37:39
Ankara'dan Mersin'e profesyonel bir şekilde ofis eşyamızı nakil eden yiğit nakliyat çalışanlar ve Mahmut beye teşekkürler ellerinizi sağlık

8 yanıt

  1. Gayet başarılı nakliye sektöründe güven veren bir firma üç defa ev eşyamızı taşıdılar her seferinde memnun kaldık tüm çalışanlara başarılar diler ellerine sağlık ayrıca tavsiye ederiz.

  2. Tavsiye üzerine tanıştım ister paketleme ister taşıma sorunsuz geçmişi olan bir firma çok teşekkür ediyorum bizde tavsiye ediyoruz iyi çalışmalar diliyoruz.

  3. Mersin Yiğit Evden eve nakliyat firmasından eşya depolama hizmetinden faydalandım eşyamı olduğu gibi hasarsız sorunsuz teslim aldım bu konuda bizlere yardımcı olan firma yetkilileri ve çalışanlara çok teşekkür ederiz.

  4. Ankara’dan Mersin’e profesyonel bir şekilde ofis eşyamızı nakil eden yiğit nakliyat çalışanlar ve Mahmut beye teşekkürler ellerinizi sağlık

  5. Yiğit evden eve nakliyata teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim sorunsuzca bir teslimat yaptılar.

  6. Firmayı site yöneticimiz Özlem hanım önerdi yetkili kişilerle iletişime geçtim firma yetkili Mahmut bey randevulaştık ekspertiz yaptılar gayet bilinçli bir şekilde bilgi akışı oldu istediğimiz gibi bir nakliye oldu bu konuda yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim hayırlı çalışmalar dilerim.

  7. İzmir/Mersin arası evimizin nakil işlemini gerçekleştiren mersin yiğit nakliyat sahibi Mahmut beye çok teşekkür ederiz.Tüm çalışanların ellerine sağlık tavsiye ederim başarılı çalışmalar dilerim.

  8. mersin yiğit nakliyat firması ve çalışanlara teşekkür ederim önce başka bir firma ile taşındım memnun kalmadım sonra gerek arkadaşların tavsiyesi gerek internet yorumlarını okumam ile tanıştığım Mahmut bey ile iletişime geçtim ambalaj paketleme yeni evimize tekrar yerleşme sorunsuz bir firma kendilerine teşekkür ederiz tavsiye ederim başarılı çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir