Ev ve ofis eşyalarınız nakliyesini kendinize dert etmeyin.. Size geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine dikkatli , güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz. 1990 yılından günümüze Büyük taşıma filosu tartışmasız tecrübesi ile zahmetli sevkiyat problemlerine son veriyoruz. Paketlemeden sevkiyat’a, eşya depolamadan kiralık eşya deposu na kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeye hazırız.


Mersin Yiğit Evden Eve Nakliyat tüm çalışmalarında kalite politikasını esas almış , müşterilerine özellikle ev eşyası nakliyesi konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendine bir ilke edinmiştir… Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Parça Eşya Taşıma Şehirler Arası Taşımacılığı Arşiv Taşıma Ofis Eşyası Taşıma Ev ve ofis eşyalarınız nakliyesini kendinize dert etmeyin. Taşıma streslerine son veriyoruz.

Çağdaş Taşımacılık
Firmamız taşıyıcı personellerden eşyalarınızın ambalajlama işlemlerinde kullanılan malzemelere kadar kaliteyi sunmaktadır.Demonte ve Monte Hizmetleri; Evinizde veya ofisinizde bulunan sökülmesini istediğiniz mobilyaların demonte hale getirilmesi ve taşınacağınız adreste istenilen bölgeye monte edilmesi hizmetini karşılamaktayız.

Eşya paketlemesi

Eşyalarınızın kutulanması işlemini bize bırakın. Sizlerin yapması gereken sadece evinizde bulunan özel eşyalarınızı yanınıza almanız yeterli. Geri kalan eşyaların kutulanması, ambalajlanması firmamız tarafından sağlanmakadır. Mersin asansörlü taşımacılık ve Mersin evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Yiğitoğlu evden eve;
taşıma esnasında her türlü paketleme, mobilya sökümü ve kurulumu yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız streç kaplanarak muhafaza edilerek itinayla taşınır.

Mersin’de eşya depolama hizmeti, Mersin Yiğit Evden Eve Nakliyat bünyesindeki kapalı tesislerinde, modern depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile hizmet vermektedir. Depolama hizmetlerinde uzun yıllar sektörel tecrübeye sahip olan firmamız sizlere müşteri memnuniyetini garanti eder.

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır. Bunun için kurulan birimimiz taşınma başlangıcından sonuçlanana kadar sizlerin yanında olmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir