Depolama Hizmetleri

YİGİTOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK bünyesinde bulunan 250 m2 kapalı kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile; müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama,paletleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

YİGİTOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK müşterileri, tüm depolama operasyonlarını ofislerinden canlı olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler.

YİGİTOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK eşyaların iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur.

YİGİTOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK eşyaların antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir.

YİGİTOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK, her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir.

Son Paylaşılanlar